Success Stories

Start-up chce jak najszybciej stworzyć swój produkt

Izraelski klient | Narzędzie AL dla linii lotniczych

Wyzwanie | Izraelski start-up skontaktował się z nami, gdy szukał czegoś więcej niż firmy rekruterskiej IT – partnera, który nie tylko zatrudni inżynierów IT, ale także będzie zarządzał wszystkimi funkcjami HR.  Klient musiał mieć zespół IT tak szybko, jak to możliwe, aby rozpocząć pracę nad produktem – narzędziem AI do prognozowania popytu i cen biletów lotniczych.

Rozwiązanie | Klient rozważał budowę centrum deweloperskiego za granicą. Zdecydowali się na Polskę ze względu na świetną lokalizację i wysoko wykwalifikowanych specjalistów IT oraz niższe koszty pracy w porównaniu z innymi krajami UE. Dla klienta ważne było również zarządzanie wszystkimi funkcjami administracyjnymi/HR oraz zachowanie pełnej kontroli nad zagranicznym zespołem programistów.

Rezultat | Pierwszego programistę zatrudniliśmy w ciągu 20 dni. Po 1. miesiącu zbudowaliśmy pełny, zintegrowany zespół IT w Warszawie. Zajęliśmy się administracją (płace, podatki), procesem onboardingu, zarządzaniem prawnym i bezpieczeństwem, miękkim HR, zapewniliśmy pracownikom benefity, powierzchnią biurową i nie tylko.

Zespół IT stał się formalnie zespołem klienta | Po 1. roku przekazaliśmy 3 zespoły (27 osób) na własność klienta. Dziś współtworzymy w Polsce centrum deweloperskie dla Klienta.

“speedapp jest naszym partnerem, a nie dostawcą”


    Chcesz powiększyć swój zespół o doświadczonych programistów?

    A może zbudować go od podstaw?

    lub wyślij e-mail na speedapp@speedapp.pl

    Chcesz usunąć swoje dane osobowe?

    Wypełnij pole swoim adresem mailowym i wyślij formularz