Chcesz powiększyć swój zespół o doświadczonych programistów?
A może zbudować go od podstaw?

+100 klientów z całego świata | + 300 doświadczonych programistów.

W ciągu kilku dni możemy dostarczyć Twojej firmie wykwalifikowanych konsultantów IT.

Specjalizujemy się nie tylko w rekrutacji, możemy wesprzeć Twoją firmę także w sprawach administracyjnych (płace, podatki), w procesie onboardingu, formalnościach prawnych, miękkim HR a także zorganizować biuro.

Staff Augmentation

Wzmocnij swój zespół najlepszymi ekspertami IT.

Zatrudnimy dla Twojej firmy najlepszych specjalistów IT. Zajmujemy się zarówno identyfikacją, jak i pozyskiwaniem specjalistów, weryfikacją ich wiedzy technicznej, negocjacjami, a także formalnościami związanymi z zatrudnieniem i sprawami płacowo-kadrowymi. Prowadzimy działania z zakresu employer branding, by zapewnić konsultantom dodatkowy komfort pracy.

Nearshore Development Center

Otwórz centrum deweloperskie w Polsce i korzystaj z największych zasobów
talentów IT w Europie.

W ciągu ostatnich lat Polska wyrosła na lidera w obszarze usług IT. W Europie Środkowo-Wschodniej jest ponad milion programistów, a co drugi z nich mieszka w Polsce. Zajmujemy się nie tylko rekrutacją, ale także zarządzaniem zespołem, administracją (płace, podatki), procesem onboardingu, miękkim HR, benefitami, organizacją biura. Twoja firma ma pełną kontrolę nad zespołem.

Model Build-Operate-Transfer

Rozwiń swój biznes dzięki idealnemu rozwiązaniu dla start-upów.

Jeśli Twoja firma dopiero co rozpoczęła działalność, możemy zaproponować inny model współpracy: Build-Operate-Transfer. By wesprzeć Twoją firmę nastarcie, zbudujemy zespół deweloperski i zajmiemy się wszystkimi aspektami związanymi z zatrudnieniem, obsługą księgowo-płacową i miękkim HR, a także organizacją biura. Twoja firma ma pełną kontrolę nad zespołem. W dogodnym momencie możesz przejąć cały zespół.

Employer of Record

Zespoły IT w Polsce bez otwierania oddziału firmy.

Możemy być legalnym pracodawcą dla Twojego zespołu w Polsce. Zajmiemy się wszystkim co niezbędne dla pracowników w naszym kraju – obsługą prawna, listą płac, miękkim HR, w tym onboarding, integracja, świadczenia dodatkowe. Twoja firma ma pełną kontrolę nad zespołem.


    Chcesz powiększyć swój zespół o doświadczonych programistów?

    A może zbudować go od podstaw?

    lub wyślij e-mail na speedapp@speedapp.pl

    Chcesz usunąć swoje dane osobowe?

    Wypełnij pole swoim adresem mailowym i wyślij formularz