Analityk Systemowy (Możliwość pracy zdalnej)

Location: Wrocław
Salary: 120 - 140 PLN
Type of contract: umowa o pracę lub b2b
Ref no: KN/01/2023

    SpeedApp to innowacyjna, szybko rozwijająca się organizacja ekspertów w dziedzinie IT i rynku pracy. Specjalizujemy się w trzech obszarach: outsourcingu specjalistów IT, rekrutacjach IT oraz realizacji projektów IT. Wychodzimy ponad nasze standardy w poszukiwaniu lepszych rozwiązań. Działamy szybko i odważnie. Jesteśmy rzetelnym partnerem dla naszych kandydatów i klientów.

    Dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Analityka Systemowego (Praca hybrydowa we Wrocławiu lub zdalnie)!

    Zadania które na Ciebie czekają:

    • będziesz prowadzić analizy biznesowe dla lidera rynku finansowego w Polsce
    • opracujesz i przeanalizujesz wymagania dla rozwiązań informatycznych (systemów raportowych)
    • stworzysz nowe i udoskonalisz istniejące procesy biznesowe
    • przygotujesz dokumentację projektową - zgodnie z obowiązującą metodyką (diagramy: w tym klas, sekwencji, aktywności, przypadki użycia)
    • podejmiesz współpracę z projektantami, programistami i testerami oraz z wewnętrznym klientem biznesowym w ramach zespołu Agile, dzięki której efekty Twojej pracy przełożą się na zmiany i udoskonalenia w różnych obszarach działalności firmy.

    Czego oczekujemy:

    • uśmiechu i pozytywnego nastawienia do codziennych wyzwań pracy zespołowej połączonej ze świetną organizacją pracy własnej
    • wykształcenia wyższego (preferowane: techniczne, informatyczne lub ekonomiczne, ale to Twoje umiejętności i wiedza są dla nas najważniejsze)
    • przynajmniej 4 lat doświadczenia w pracy związanej z analizą i projektowaniem systemów informatycznych
    • praktycznych umiejętności analitycznych popartych realizacją konkretnych projektów
    • znajomości zasad analizy biznesowej, funkcjonalnej i systemowej
    • pracy w systemie zarządzania danymi MS SQL i dobrej znajomości T-SQL
    • aktywnego i popartego doświadczeniem korzystania z notacji UML, BPMN
    • umiejętności pracy za pomocą narzędzia do modelowania Enterprise Architect
    • komunikatywnej znajomości języka angielskiego- minimum na poziomie B2.

    Benefity (w dużym skrócie):

    • dofinansowanie do zajęć sportowych
    • prywatna opieka medyczna
    • dofinansowanie do języków obcych
    • dofinansowanie szkoleń i kursów
    • ubezpieczenie na życie
    • możliwość pracy zdalnej
    • elastyczny czas pracy
    • zniżki na usługi firmowe
    • integracje!
    • dodatkowe świadczenia socjalne
    • dofinansowanie wypoczynku
    • dofinansowanie wakacji dzieci
    • parking dla pracowników
    • kawa, herbata- wiadomo!
    • inicjatywy dobroczynne
    • zniżki na zakupy w centrach handlowych
    • pięknie wyposażone biuro.

Please be informed that we shall contact only selected candidates.