Specjalista IT do zespołu Utrzymania Aplikacji

Location: Warszawa lub Wrocław, obecnie praca hybrydowa
Salary: - PLN
Type of contract: umowa o pracę lub b2b
Ref no: NK/09/2021

    SpeedApp to innowacyjna, szybko rozwijająca się organizacja ekspertów w dziedzinie IT i rynku pracy. Specjalizujemy się w trzech obszarach: outsourcingu specjalistów IT, rekrutacjach IT oraz realizacji projektów IT. Wychodzimy ponad nasze standardy w poszukiwaniu lepszych rozwiązań. Działamy szybko i odważnie. Jesteśmy rzetelnym partnerem dla naszych kandydatów i klientów.

    Dla jednego z Naszych klientów poszukujemy specjalisty IT do zespołu Utrzymania Aplikacji

    Zadania:

    • Zarządzanie kilkoma aplikacjami z obszaru bankowości detalicznej
    • Planowanie rozwoju aplikacji i udział w projektach
    • Implementacja usprawnień technicznych zapewniających wymagany poziom dostępności
      aplikacji
    • Współpraca z dostawcami oprogramowania w celu eliminacji błędów, testowania i instalacji
      poprawek
    • Projektowanie i wdrażanie systemów monitoringu aplikacji, a także monitorowanie działania
      aplikacji biznesowych - jako 3 linia wsparcia
    • Utrzymanie środowisk rozwojowych i przygotowanie zmian na środowiska produkcyjnym

    Wymagania:

    • Doświadczenie ze wsparciem aplikacji desktop/web działających na platformie Windows i
      LINUX
    • Umiejętność pisania zapytań i oraz parametryzacji baz danych MS SQL lub Oracle
    • Umiejętność pracy pod presją czasu, odpowiedzialność i zaangażowanie
    • Umiejętność diagnozowania problemów na podstawie logów

    Mile widziane:

    • Doświadczanie w bankowości lub instytucjach finansowych
    • Znajomość parametryzacji jednego lub więcej serwerów aplikacyjnych Tomcat, JBOSS,
      WebSphere, WebLogic lub Varnish, Apache, IIS, NGNX
    • Umiejętność diagnozowania i analizy problemów aplikacji działających w środowisku Java
    • Znajomość języków skryptowych PowerShell, Bash itp

    Oferujemy:

    • Pracę w zespole wspierającym Bank w wielu obszarach: skarbu, finansowania klientów
      korporacyjnych, zarządzania gotówką, przelewami, księgowości, raportowania
      obowiązkowego i innych
    • Możliwość uczestniczenia w ciekawych projektach IT, dającą możliwość poznania jak działa
      bank od strony backoffice
    • Możliwość poszerzenia kompetencji technicznych i analitycznych pracując z ekspertami z
      wielu obszarów

Please be informed that we shall contact only selected candidates.