speedapp

Jesteśmy speedapp

Jesteśmy innowacyjną, szybko rozwijającą się organizacją ekspertów w dziedzinie IT i rynku pracy.

Zespół technologiczny

Nasz zespół wysoko wykwalifikowanych programistów kompleksowo zrealizuje projekt IT w modelu T&M lub wykona poszczególne zadania projektowe dla Klienta. Masz pomysł na aplikację? Potrzebujesz wsparcia naszego zespołu w Twoim projekcie? A może chcesz do nas dołączyć i rozwijać się w nastawionej na współpracę atmosferze? Skontaktuj się z nami!
Zespół rekrutacyjny

Nasz zespół doświadczonych rekruterów szybko i sprawnie znajdzie i pozyska z rynku właściwych specjalistów do Twojej firmy zarówno w modelu stałego zatrudnienia jak i Outsourcingu IT. Jeśli potrzebujesz wykwalifikowanych specjalistów IT lub po prostu chcesz do nas dołączyć i rozwijać się w naszej organizacji, skontaktuj się z nami!

Zarząd

Paweł Lisowski

CEO | Co-Founder

Posiada ponad 15 letnie doświadczenie w rekrutacji i selekcji kandydatów na stanowiska specjalistyczne i managerskie. Realizował zarówno pojedyncze projekty executive-search jak i rekrutacje masowe oraz usługi outsourcingu IT. Zna branżę od podszewki – kolejno zajmował stanowiska: Researcher, Consultant, Sales Manager, Business Unit Manager, Business Line Director, z odpowiedzialnością za 50-cio osobowy zespół, ponad 500 rekrutacji stałych rocznie oraz zespół 100 konsultantów IT. Wcześniej pracował w HILL International – firmie zajmującej się executive search oraz Experis (ManpowerGroup) – firmie specjalizującej się w rekrutacjach IT.

Piotr Zieliński

CTO | Co-Founder

Posiada ponad 18 letnie doświadczenie w branży IT, w tym 9 lat na wysokich stanowiskach zarządczych. W Banku DnB Nord był Dyrektorem Departamentu Analiz i Rozwoju Oprogramowania w Polsce i jednocześnie był odpowiedzialny za architekturę i standardy IT w regionie Europy Północnej. W Grupie Allianz Polska kierował Departamentem Rozwoju Oprogramowania oraz był Członkiem Komitetu Architektury na CEEMEA. W ProService Agent Transferowy pełnił funkcje Członka Zarządu ds. IT oraz Prezesa Zarządu spółki zależnej Fin24.pl, zarządzającej nowoczesnymi technologiami w obszarze wsparcia sprzedaży funduszy inwestycyjnych.

Zostaw nam swoje dane
    Chcesz usunąć swoje dane osobowe?

    Wypełnij pole swoim adresem mailowym i wyślij formularz