speedapp

Jesteśmy speedapp

Działamy od 2015 roku. Nasze usługi to IT Outsourcing, IT Staff Augmentation oraz budowa całych zespołów lub centrów deweloperskich dla naszych klientów. Współpracujemy z firmami z Polski oraz z całego świata – start-upami, scale-upami oraz dużymi korporacjami.

Jesteśmy zespołem 300+ programistów, analityków i innych ekspertów IT, którzy pracują dla naszych klientów. Każdego dnia zatrudniamy co najmniej jednego nowego programistę dla naszego klienta.

Drugi rok z rzędu zostaliśmy laureatem „Diamentów Forbes” (2022, 2023).

Jesteśmy również członkiem europejskiej sieci Fast Growth Icons
oraz SoDA (Software Development Association Poland).

Dlaczego my?

Pracujemy z firmami na całym świecie.

Mamy doświadczonych programistów.

W ciągu kilku dni możemy dostarczyć Twojej firmie wykwalifikowanych konsultantów IT.

Możemy wesprzeć Twoją firmę także w sprawach administracyjnych (płace, podatki), w procesie onboardingu, formalnościach prawnych, miękkim HR, a także pomożemy Twojej firmie zorganizować biuro.

Zarząd

Paweł Lisowski

CEO | Co-Founder

Posiada ponad 15 letnie doświadczenie w rekrutacji i selekcji kandydatów na stanowiska specjalistyczne i managerskie. Realizował zarówno pojedyncze projekty executive-search jak i rekrutacje masowe oraz usługi outsourcingu IT. Zna branżę od podszewki – kolejno zajmował stanowiska: Researcher, Consultant, Sales Manager, Business Unit Manager, Business Line Director, z odpowiedzialnością za 50-cio osobowy zespół, ponad 500 rekrutacji stałych rocznie oraz zespół 100 konsultantów IT. Wcześniej pracował w HILL International – firmie zajmującej się executive search oraz Experis (ManpowerGroup) – firmie specjalizującej się w rekrutacjach IT.

Piotr Zieliński

CTO | Co-Founder

Posiada ponad 18 letnie doświadczenie w branży IT, w tym 9 lat na wysokich stanowiskach zarządczych. W Banku DnB Nord był Dyrektorem Departamentu Analiz i Rozwoju Oprogramowania w Polsce i jednocześnie był odpowiedzialny za architekturę i standardy IT w regionie Europy Północnej. W Grupie Allianz Polska kierował Departamentem Rozwoju Oprogramowania oraz był Członkiem Komitetu Architektury na CEEMEA. W ProService Agent Transferowy pełnił funkcje Członka Zarządu ds. IT oraz Prezesa Zarządu spółki zależnej Fin24.pl, zarządzającej nowoczesnymi technologiami w obszarze wsparcia sprzedaży funduszy inwestycyjnych.

Potrzebujesz więcej informacji? Napisz do nas
    Chcesz usunąć swoje dane osobowe?

    Wypełnij pole swoim adresem mailowym i wyślij formularz