speedapp

Poznajmy się

 

Jesteśmy zespołem 300+ programistów, analityków i innych ekspertów IT, którzy pracują dla naszych klientów.

W ciągu 8 lat przeszliśmy drogę od świadczenia usług rekrutacyjnych dla branży IT po budowę centrów deweloperskich dla naszych klientów. Współpracujemy z firmami z Polski oraz z całego świata – start-upami oraz dużymi korporacjami. Wśród naszych klientów są izraelskie firmy high-tech.

Drugi rok z rzędu zostaliśmy laureatem „Diamentów Forbes” (2022, 2023). Jesteśmy również członkiem europejskiej sieci Fast Growth Icons oraz SoDA (Software Development Association Poland).

Zarząd

Paweł Lisowski

CEO, Co-Founder

Posiada ponad 15 letnie doświadczenie w rekrutacji i selekcji kandydatów na stanowiska specjalistyczne i managerskie. Realizował zarówno pojedyncze projekty executive-search jak i rekrutacje masowe oraz usługi outsourcingu IT.
Zna branżę od podszewki – kolejno zajmował stanowiska: Researcher, Consultant, Sales Manager, Business Unit Manager, Business Line Director, z odpowiedzialnością za 50-cio osobowy zespół, ponad 500 rekrutacji stałych rocznie oraz zespół 100 konsultantów IT.
Wcześniej pracował w HILL International – firmie zajmującej się executive search oraz Experis (ManpowerGroup) – firmie specjalizującej się w rekrutacjach IT.

Piotr Zieliński

CTO, Co-Founder

Posiada ponad 18 letnie doświadczenie w branży IT, w tym 9 lat na wysokich stanowiskach zarządczych.
W Banku DnB Nord był Dyrektorem Departamentu Analiz i Rozwoju Oprogramowania w Polsce i jednocześnie był odpowiedzialny za architekturę i standardy IT w regionie Europy Północnej.
W Grupie Allianz Polska kierował Departamentem Rozwoju Oprogramowania oraz był Członkiem Komitetu Architektury na CEEMEA.
W ProService Agent Transferowy pełnił funkcje Członka Zarządu ds. IT oraz Prezesa Zarządu spółki zależnej Fin24.pl, zarządzającej nowoczesnymi technologiami w obszarze wsparcia sprzedaży funduszy inwestycyjnych.


    Chcesz powiększyć swój zespół o doświadczonych programistów?

    A może zbudować go od podstaw?

    lub wyślij e-mail na speedapp@speedapp.pl

    Chcesz usunąć swoje dane osobowe?

    Wypełnij pole swoim adresem mailowym i wyślij formularz