Rekrutacje IT

Nasz doświadczony zespół Rekruterów IT znajdzie właściwych ludzi do Twojej organizacji

Szybko i profesjonalnie

Realizujemy rekrutacje stałe na stanowiska specjalistyczne i managerskie, zazwyczaj z zastosowaniem metody bezpośredniego dotarcia (direct i executive search). Realizujemy też rekrutacje grupowe dla SSC, BPO, ITO. Kandydaci są przez nas weryfikowani pod kątem dopasowania do stanowiska, doświadczenia i posiadanych kompetencji. Ponadto, na życzenie Klienta dzielimy się wiedzą o rynku pracy, aktualnych wynagrodzeniach, oczekiwaniach kandydatów, czy mapowaniu talentów IT. Nad każdym projektem rekrutacyjnym pracuje zespół ekspertów rynku pracy IT, wspierany merytorycznie przez Tech Leada oraz Account Managera, odpowiedzialnego za kontakty z Klientem. Dzięki temu działamy szybko i profesjonalnie.

Success stories

Nowoczesne technologie

Projekt rekrutacyjny na stanowisko CTO, dla globalnej firmy zajmującej się nowoczesnymi technologiami, zwłaszcza w obszarze innowacyjnego digital marketingu oraz geolokalizacji. Współpracowaliśmy bezpośrednio z CEO oraz Zarządem spółki z zagranicy.

Branża finansowa

Projekt rekrutacyjny na stanowiska C/ C++ Developerów oraz Ruby Developerów dla jednaj z największych firm zajmujących się arbitrażem finansowym na amerykańskich i europejskich giełdach. Projekt realizowany dla Software Development Center w Krakowie. Współpracowaliśmy z CEO z Nowego Jorku.

Sektor bankowy

Projekt typu greenfield dla nowopowstającego, globalnego banku. Podstawą przedsięwzięcia jest platforma mobilna „trzy w jednym”, umożliwiająca dostęp do usług bankowych, wealth managementu i zarządzania funduszami inwestycyjnymi. Rekrutacje na stanowiska Programistów Java, Project Managerów, Analityków.

Branża ubezpieczeniowa

Rekrutacja kilkunastu Senior Java Developerów, Inżynierów Integracji, PM-ów, Analityków, zespółu testerów, dla jednej z największych firm ubezpieczeniowych na świecie, z ponad stuletnią tradycją.

Usługi medyczne

Stała współpraca i projekt rekrutacji do zespołu na stanowiska Senior .Net Developerów dla jednaj z największych sieci prywatnych poradni medycznych na świecie. Projekt realizowany dla Software Development Center w Polsce.

Technologie dla Finansów

Trwający kilkanaście miesięcy, projekt rekrutacji zespołowej na stanowiska Java Developerów do zespołu zajmującego się rozwojem systemu do zarządzania terminalami płatniczymi klientów, dla globalnej firmy zajmującej się płatnościami.

Kompetencje IT


    Chcesz powiększyć swój zespół o doświadczonych programistów?

    A może zbudować go od podstaw?

    lub wyślij e-mail na speedapp@speedapp.pl

    Chcesz usunąć swoje dane osobowe?

    Wypełnij pole swoim adresem mailowym i wyślij formularz